Modele bluzash per djem

Modèle taille de bague
February 16, 2019
Modele contrat de travail avec logement de fonction
February 16, 2019

Modele bluzash per djem

Modèle Polo, me nje Stil sportiv me Jaka qe Mund te vishet ne CDO moment te dites Superbaby manches longues T-Shirt Bluze me Menge te gjata per djemte. Te pershtatshme per moshat nga 3 Deri ne 24 muajsh. Nese Ju duhet nje pergjigje e menjeherme, Ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit: sasia minimale e porosisë së blerjes për production është 1 materiali Teper cilesor dhe i Bute, perte MOS irrituar lekures e femijes. Ju do te kontaktoheni nga codifi i Ebuy.Al se shpejti! Ju lutem shkruani mesazhin qe deshironi te dergoni!..

Comments are closed.